WSPÓŁPRACA

Plan Treningowy 

Jaki trenować aby efekty w postaci 6 kg mniej na wadze w ciągu pierwszych 4 tygodni były realne? Jak zaplanować trening aby przyniósł Tobie te… „Wymarzone efekty..” i dumę z własnego ciała.
Możesz trenować skutecznie nie musząc ćwiczyć codziennie oraz mając mało czasu z uwagi na pracę czy rodzinę. Profesjonalnie przygotowany plan treningowy sprawi, że w końcu powiesz z dumą brawo udało Ci się, w końcu czuję się atrakcyjnie w swoim ciele!

Chce wiedzieć więcej

Współpraca Online

Ile razy już podejmowałaś próby zmiany swojej figury, ale gdzieś po drodze traciłaś motywacje. Próby znajdowania informacji w sieci na temat odżywiania i treningu sprawiały, że czułaś jeden wielki mętlik w głowie od zaprzeczających sobie informacji. Zapewne w trakcie procesu zmiany sylwetki pojawiało się u Ciebie zapewne wiele pytań, które mogły mieć kluczowe znaczenie aby uzyskiwać dalsze efekty, jednak zostały one bez odpowiedzi.

Chce wiedzieć więcej

Plan Dietetyczny

Domyślam się, że dzisiaj przez natłok obowiązków, masę pracy i rzeczy do zrobienia stoisz przed dużym wyzwaniem dotyczącym utrzymania odpowiedniego sposobu żywienia – tak, aby nie ucierpiała Twoja figura. Niestety czasy są coraz szybsze a między pracą na pełen etat, dbaniem o dzieci oraz domowe ognisko brakuje Ci czasu i wiedzy w jaki sposób jeść smacznie, szybko ale również zdrowo i w sposób umożliwiający jak najłatwiejsze dbanie o sylwetkę czy gubienie zbędnych kilogramów.

Chce wiedzieć więcej

Trening Personalny

I Wydawać by się mogło, że trening to prosta i oczywista czynność. Nic bardziej mylnego, jednak wykonując ćwiczenia w sposób niepoprawny nie tylko jak wiadomo, można nabawić się kontuzji ale co gorsza sprawić, że sylwetka będzie wyglądała w niektórych częściach ciała nie tak jakbyś sobie tego życzyła. Nieumiejętnym treningiem zamiast płaskiego brzucha, jędrnych pośladków i szczupłych ud możesz nabawić się wady postawy, bólu pleców czy rozbudować nogi gdy celem były pośladki. Dlatego też...

Chce wiedzieć więcej

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Jak długo trwa konsultacja? +

Konsultacja trwa 55 minut podczas, których zidentyfikujemy popełniane przez Ciebie błędy i sprawnie przejdziemy do rozwiązania tak abyś uzyskała najszybsze z możliwych efekty. Proponuje również przygotować listę pytań przed rozmową.

Jak wygląda przygotowany przez Ciebie plan żywieniowy? +

Czasy kurczak ryż i brokuł rozpisywane przez trenerów odeszły już dawno do lamusa. W moim podejściu wychodzę z założenia ,że dieta ma wspomagać Twoje życie a nie je utrudniać. Dieta skomponowana jest ze składników które lubisz jeść, otrzymasz listę zamienników aby móc w każdej chwili zjeść coś innego i dostarczyć innych wrażeń kubkom smakowym

Jakie korzyści odniosę ze wspólnych treningów? +

Z własnego doświadczenia wiem ,że pomimo naszych szczerych chęci i zapału nasz trening może być przygotowany najlepiej na świecie ale i tak będzie nic nie wart jeśli, nie jest wykonywany poprawnie a co gorsza bezpiecznie. Dlatego Praca pod moim okiem już po pierwszym treningu zmieni Twój światopogląd bez względu czy trenujesz 4 lata czy jesteś początkujący

Jak wygląda trening i czy muszę często trenować? +

Trening jest dobierany pod kątem Twojego stanu zdrowia oraz aktualnej sprawności. Przywiązuje dużą uwagę do ćwiczeń wzmacniających posturę gdyż coraz więcej słyszy się o problemach z kręgosłupem itp. Ćwiczenia są układane tak aby był najefektywniejszą drogą do Twojego upragnionego Celu. Zalecam Trenować chociaż 3 razy w tyg ( można częściej). Jeżeli nie masz dostępu do siłowni bądź wolisz trenować w domu przygotuje zestaw ćwiczeń do którego wystarczą 4 m² i nutka zapału 🙂

Na czym polega konsultacja online? +

Określimy Twój cel, przeanalizujemy dotychczasową aktywność i odżywianie. Dobierzemy najlepsze rozwiązania dostosowane do Twojego trybu życia, tak aby uzyskać najlepsze rezultaty. Podczas konsultacji masz możliwość zadać mi dowolne pytanie, a ja wskaże Ci drogę krok po kroku aż do efektu.

Jak szybko zauważę efekty? +

Jest to kwestia zależna głównie od celu jaki chcesz osiągnąć oraz Twojego zaangażowania. Jeżeli starasz się o utratę wagi małe zmiany powinny być już widoczne co tydzień/dwa a przy nabieraniu masy mięśniowej dwa/trzy tygodnie. W kwestii poprawy stabilności ciała lub kondycji efekty będą mocno zauważalne z tygodnia na tydzień przy spełnieniu założeń treningowych. Musisz jednak pamiętać ,że ja jestem tylko przewodnikiem który poprowadzi Cię najkrótszą i najlepszą drogą. Od Ciebie będzie zależało czy podążysz razem ze mną, czy zaczniesz z niej zbaczać. 

Dlaczego powinnam współpracować z Tobą? Co Cię wyróżnia? +

Na rynku jest wielu trenerów, co raz to widzę kolejne osoby, które kończą kursy bez jakichkolwiek podstaw czy doświadczenia. W swojej pracy bazuje głównie na 9 latach prób i błędów, na własnych doświadczeniach jak i na doświadczeniu pracy z klientami. Przyjmuje mocne stanowisko naukowe wykładając obecną wiedzę w środowisku akademicki jak również publikując do najważniejszych czasopism biznesowych i sportowych w kraju. Jestem zdania, że kluczowe jest aby dawać fachową wiedzę popartą faktami a nie przypuszczeniami lub hipotezami przekazywanymi z ust do ust bez żadnego uzasadnienia. Podejmując współprace ze mną masz pewność, że otrzymane wytyczne w pełni pokrywają się z dzisiejszą wiedzą na temat metod treningowych jak i skutecznego i zdrowego odżywiania bez powielania, błędnych mitów, którym nauka w sposób dosadny zaprzecza. Jeżeli więc jesteś osobą ceniącą profesjonalizm, faktyczną naukową wiedzę oraz zależy Ci na rzeczowej współpracy. Skontaktuj się ze mną już dziś 🙂

Gdzie wykonywane są treningi personalne? +

Treningi personalne prowadzę na terenie Warszawy w siłowniach McFit Wołoska, Mcfit Plac Zawiszy, Zdrofit Marynarska, Zdrofit Stegny oraz S4 Racjonalizacji dla posiadaczy np. karty Multisport. Miejsce ustalamy tak aby było najbardziej dogodne dla Ciebie. Prowadzę również treningi plenerowe na terenie mokotowa oraz polach mokotowskich gdy mamy umożliwiającą to pogodę. Współpracę online możemy podjąć zawsze i wszędzie gdyż do kontaktu wystarczy internet, dzięki czemu pomagam podopiecznym w całym kraju i za granicą.

Jaki termin do wykorzystania ma każdy pakiet? +

Dla pakietu współpraca online - 10 tygodni od daty zakupu
Dla pakietu współpraca online VIP  - 10 tygodni od daty zakupu
Dla pakietu  treningów personalnychszczegóły dostępne po konsultacji

Trener Piotr Zalewski - "Wiarą w swoje siły spełniaj najpiękniejszy sen"