☛ Wydobywam z kobiecego ciała piękno i pewność siebie!

Ze sportem jestem związany od ponad 9 lat.
Będąc czynnym zawodnikiem, dwukrotnie zostałem finalistą Mistrzostw Polski w kulturystyce.

Swoje doświadczenie zdobywałem pod okiem Mistrzów Świata kulturystyki – Radosława Słodkiewicza i Roberta Piotrkowicza, a także Remigiusza Rzepki – trenera przygotowania motorycznego Polskiej kadry w piłce nożnej. Współpracowałem z takimi markami jak Holmes Place, McFIT, ZDROFIT, Orbis i wiele innych.

➢ Dzisiaj swoją wiedzą dzielę się na łamach takich magazynów jak:
LawBusinessQuliaty, Magazyn VIP, BRIEF, Bodylife
czy Architekci Umysłu, a także wykładając na Wyższej
Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie

Hej!

Mam na imię Piotr Zalewski.

Jestem trenerem personalnym, publicystą, autorem książki oraz Wykładowcą Akademickim. Moją misją jest pomoc kobietom na nowo poczuć się seksownie i pewnie w swoim ciele.

Urodzony i wychowany w małym mieście Sulejówku pod Warszawą. Pamiętam jak w młodości byłem nieśmiałym i niepewnym siebie chłopakiem, któremu nie dawano nadziei, że w życiu sobie poradzić czy dojdzie do czegoś wielkiego. Brak wsparcia rodziny był tym bardziej deprymujący jeśli chodzi o plany i marzenia. Pamiętam jak dziś wielokrotnie powtarzane słowa -  "Czy on sobie w życiu poradzi"
Dlatego dziś pragnę być wsparciem dla tych z was które nie mają poparcia u partnerów, znajomych czy rodziny, kiedyś brakowało mi siły dziś mogę dzielić się nią z innymi ♥

Wierzę, że każdy może osiągnąć wymarzony
cel w życiu!

Jeśli niedawno urodziłaś i pragniesz wrócić do sylwetki w której na nowo poczujesz się seksownie i pięknie, chcesz odżywiać się "normalnie" z miejscem na małe co nie co czy też nie wiesz jak trenować lub zacząć treningi i jest to dla ciebie czarna magia, to nie martw się - jestem tutaj.

Przedstawię w najprostszy i najbardziej przystępny sposób metody które pozwolą Ci w końcu żyć normalnie i poczuć się na nowo seksownie.

 

Na Moją Misję składają się:

  • pomoc tysiącom kobiet i pokazanie, że aktywność i dobrze dobrane ćwiczenia mogą być fajne i sprawiać wiele radości.
  • pomoc matkom wspaniałych dzieci, aby wróciły sprawnie do pełnej sprawności i formy po ciąży.
  • pomoc i edukacja, że w wielu przypadkach nieumiejętne wykonywanie ćwiczeń lub ich nieodpowiednie dobranie będzie pogarszało stan zdrowia.
  • wsparcie treningowe tych z was, którym doskwierają bóle pleców czy stawów uniemożliwiając wam codzienne czynności czy opiekę nad dziećmi.

A jak mogę pomóc Tobie?